Logo
 

Goldentatil.com , öncelikli olarak İç pazar misafirlerine yönelik tatil ve gezi alternatifleri düzenlemek üzere, Golden group kurulmuş olup, (As Marin Otelcilik Turizm Seyahat İnş. Eml. San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.) olarak sektörde ticari hayatına, Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı aynı zamanda Tursab üyesi 10280 Belgesi ile başlamıştır.

Bünyemizde bulunan genç girişimçi ve dinamik kadrosu ile bilgi ve bilişim sektörüne verdiğimiz önem sayesinde turizm sektöründe ülkemizde ve dünyada öncülük eden Acentalar arasında yer alabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.


Hizmet Kalitemiz

Goldentatil.com, olarak tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli yenileyerek misafirlerimizin güvenine layık, mutluluklar ile dolu güvenli tatil ve gezi alternatifleri sunmaya devam etmekteyiz.

Misafirlerimize her zaman daha kaliteli bir çalışma ortamında, profesyonel çalışma ekibimiz ile rekabet gücümüz ve tedarikçilerimizin, Yasal düzenlemelere saygılı ve sosyal sorumluluklar çerçevesinde toplumun beklentilerine cevap verebilmek maksatlı, eğitimli personellerimiz ile misafirlerimize hizmet sürecine devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde, edinmiş olduğumuz tecrübeler sayesinde sektörde söz sahibi ve itibarlı tanınmış bir marka olabilmektir.

Misyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, çalışmalarımız neticesinde Müşterilerimize her zaman üstün kalitede servis ve hizmetleri eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.Sosyal Medya
© 2021 | Tüm Hakları Saklıdır.

Müşteri Destek Hattı
02524240646
info@goldentatil.com
Anasayfa | Kurumsal | İletişim | Rezervasyon